Ekvador, Dünya Kupası’nın açılış maçını Katar’ı geçerek kazandı.

2022 Dünya Kupası programı kapandı ve resmi olarak devam ettiği için Kasım ve Aralık aylarında Katar’da yapılacak turnuva öncesinde dört gözle beklenecek çok şey var!

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

USMNT’nin Şükran Günü’nün ertesi günü İngiltere ile grup aşamalarında Meksika ve Arjantin’e, İspanya’nın Almanya’ya ve Belçika’nın Kanada’ya karşı mücadelesine kadar, açılış turunda pek çok heyecan verici maç var.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Ardından dört gözle bekleyeceğimiz son 16 turu, çeyrek finaller, yarı finaller ve finaller var. getirdi. O. O. üzerine.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Aşağıda tam program, maçları nasıl izleyeceğinizle ilgili ayrıntılar ve ihtiyacınız olan her şey var..

[ MORE: World Cup odds ]


2022 Dünya Kupası programı, başlama saati, tarihleri, canlı nasıl izlenir

  • Ne zaman: 20 Kasım 2022’den 18 Aralık 2022’ye
  • Grup aşaması maçlarının başlangıç ​​tarihleri: 5:00, 8:00, 10:00, 11:00, 14:00 (tüm ET)
  • Alan: Katar Devleti
  • İspanyolca TV kanalları: Telemundo, Evren, tavuskuşu
  • akış İspanyolca’da: tavuskuşu (tüm maçlar 64)

birlikte takip et ProSoccerTalk 2022 Dünya Kupası ile ilgili en son haberler, sonuçlar, hikayeler ve güncellemeler için abone olmayı unutmayın. YouTube’da NBC Sports!


Grup A | Grup B | Grup C | d grubu | E Grubu | F Grubu | G Grubu | h grubu

A Grubu programı (tüm başlangıç ​​zamanları ET)

Özet / Özet: Katar 0-2 Ekvador Al Khor’daki Al Bayt Stadyumu
21 Kasım Pazartesi: Senegal – Hollanda – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 05:00
25 Kasım Cuma: Katar – Senegal – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 08:00
25 Kasım Cuma: Hollanda – Ekvador – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al-Rayyan – 11.00
29 Kasım Salı: Hollanda – Katar – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 10:00
29 Kasım Salı: Ekvador – Senegal – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 10.00

B Grubu programı

21 Kasım Pazartesi: İngiltere – İran – Khalifa International Stadium, Al-Rayyan – 08:00
21 Kasım Pazartesi: ABD – Galler – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 14:00
25 Kasım Cuma: İngiltere – ABD – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00
25 Kasım Cuma: Galler – İran – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 05.00
29 Kasım Salı: Galler – İngiltere – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 14:00
29 Kasım Salı: İran – Amerika – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 14:00

READ  İslam Makhachev, TKO'nun ilk turunda Bobby Green'i domine ediyor ve bir sonraki unvanı almak istiyor

grup programı c

22 Kasım Salı: Arjantin – Suudi Arabistan – İkonik Lusail Stadyumu, Lusail – 05.00
22 Kasım Salı: Meksika – Polonya – Stadyum 974, Doha – 11.00
26 Kasım Cumartesi: Arjantin – Meksika – The Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
26 Kasım Cumartesi: Polonya – Suudi Arabistan – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 08:00
30 Kasım Çarşamba: Polonya – Arjantin – Stadyum 974, Doha – 14:00
30 Kasım Çarşamba: Suudi Arabistan – Meksika – The Iconic Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00

grup programı d

22 Kasım Salı: Fransa – Avustralya – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 14:00
22 Kasım Salı: Danimarka – Tunus – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 08:00
26 Kasım Cumartesi: Fransa – Danimarka – Stadyum 974, Doha – 11.00
26 Kasım Cumartesi: Tunus – Avustralya – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05.00
30 Kasım Çarşamba: Tunus – Fransa – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 10.00
30 Kasım Çarşamba: Avustralya – Danimarka – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 10:00

Grup programı e

23 Kasım Çarşamba: İspanya – Kosta Rika – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 11.00
23 Kasım Çarşamba: Almanya – Japonya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al-Rayyan – 08.00
27 Kasım Pazar: İspanya – Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00
27 Kasım Pazar: Japonya – Kosta Rika – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 05.00
1 Aralık Perşembe: Japonya – İspanya – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al-Rayyan – 14:00
1 Aralık Perşembe: Kosta Rika – Almanya – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00

READ  2022 NFL programı sızıntıları, söylentiler: Detroit Lions oyunlarını izleme, tarihler

F Grubu programı.

23 Kasım Çarşamba: Belçika – Kanada – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 14:00
23 Kasım Çarşamba: Fas – Hırvatistan – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 05:00
27 Kasım Pazar: Belçika – Fas – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 08:00
27 Kasım Pazar: Hırvatistan – Kanada – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al-Rayyan – 11.00
1 Aralık Perşembe: Hırvatistan – Belçika – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al-Rayyan – 10:00
1 Aralık Perşembe: Kanada – Fas – Al Thumama Stadyumu, Al Khor – 10.00

G grubu tablosu

24 Kasım Perşembe: Brezilya – Sırbistan – İkonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
24 Kasım Perşembe: İsviçre, Kamerun ile – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05.00
28 Kasım Pazartesi: Brezilya-İsviçre – Stadyum 974, Doha – 11:00
28 Kasım Pazartesi: Kamerun – Sırbistan – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 05.00
2 Aralık Cuma: Kamerun – Brezilya – İkonik Lusail Stadyumu, Lusail – 14:00
2 Aralık Cuma: Sırbistan – İsviçre – Stadyum 974, Doha – 14:00

grup programı h

24 Kasım Perşembe: Portekiz – Gana – Stadyum 974, Doha – 11.00
24 Kasım Perşembe: Uruguay – Güney Kore – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 08:00
28 Kasım Pazartesi: Portekiz – Uruguay – Lusail’in İkonik Stadyumu, Lusail – 14:00
28 Kasım Pazartesi: Güney Kore – Gana – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 08:00
2 Aralık Cuma: Güney Kore – Portekiz – Education City Stadyumu, Al-Rayyan – 10:00
2 Aralık Cuma: Gana – Uruguay – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – 10:00


Son 16 takvimi

Maç 49 – 3 Aralık Cumartesi: A Grubu galibi – B Grubu ikincisi – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al-Rayyan – saat 10.00’da.

Maç 50 – 3 Aralık Cumartesi: C Grubu birincisi – D Grubu ikincisi – Ahmed Bin Ali Stadyumu, Al Rayyan – 14:00

READ  Lance Lane diz ameliyatı geçirecek, dört hafta izinli olacak

52. Maç – 4 Aralık Pazar: D Grubu birincisi – C Grubu ikincisi – Al Thumama Stadyumu, Doha – 10:00

Maç 51 – 4 Aralık Pazar: B Grubu birincisi – A Grubu ikincisi – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00

Maç 53 – 5 Aralık Pazartesi: E Grubu galibi ile F Grubu ikincisi – Al Janoub Stadyumu, Al Wakrah – saat 10.00’da.

54. Maç – 5 Aralık Pazartesi: G Grubu Galipleri ile H Grubu İkincileri – Stadyum 974, Doha – 14:00

Maç 55 – 6 Aralık Salı: F Grubu galibi ile E Grubu ikincisi – Al-Rayyan’daki Education City Stadyumu – saat 10.00’da.

Maç 56 – 6 Aralık Salı: H Grubu Birincisi ile G Grubu İkincisi – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00


Çeyrek final tablosu

58. Maç – 9 Aralık Cuma: Kazananlar 53. Maç – Kazananlar 54. Maç – Education City Al-Rayyan Stadyumu – 10:00.

57. Maç – 9 Aralık Cuma: 49. Maçın Galipleri ile 50. Maçın Galipleri – Lusail İkonik Stadyumu, Lusail – 10:00

60. Maç – 10 Aralık Cumartesi: 55. Maçın Galipleri ile 56. Maçın Galipleri – Al Thumama Stadyumu, Doha – 10.00.

59. Maç – 10 Aralık Cumartesi: 51. Maçın Galipleri ile 52. Maçın Galipleri – Al Bayt Stadyumu, Al Khor – 14:00


Yarı final programı

61. Maç – 13 Aralık Salı: 57. Maçın Galipleri ile 58. Maçın Galipleri – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00

62. Maç – 14 Aralık Çarşamba: 59. Maçın Galipleri ile 60. Maçın Galipleri – Al Khor’daki Al Bayt Stadyumu – 14:00


Üçüncü pozisyonu belirleyin

63. Maç – 17 Aralık Cumartesi: Kaybedenler 61. Maç – Yenilenler 62. Maç – Khalifa Uluslararası Stadyumu, Al Rayyan – 14:00.


nihai

64. Maç – 18 Aralık Pazar: 61. Maç ve 62. Maçın Kazananı – İkonik Lusail Stadyumu, Lusail – 10:00.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.